Результати зовнішнього опитування 2020
21 січня 2021 року

Повідомляємо, що відбулося чергове щорічне зовнішнє незалежне опитування учасників Фонду, передбачене Стратегією КНПФ НБУ 2017-2022.

Опитування тривало з 30 жовтня по 6 листопада 2020 року. Його здійснював міжнародний дослідницький холдинг 4Service Holdings GmbH в особі дочірньої компанії в Україні, ТОВ «Форсервіс ЮА Сейлз».

Участь в питуванні взяли 1 200 учасників Фонду. Респонденти відповіли на запитання стосовно прозорості діяльності Фонду, якості його послуг, а також оцінили об’єктивність та повноту інформації, яку надає Фонд.

Порівняно з попередніми опитуваннями, було додано нове запитання, а саме, чи задоволені учасники тим, як Національний банк України здійснює управління активами Фонду.

За результатами відповідей, які є анонімними, можна зробити такі висновки:

  • переважна більшість учасників опитування визнали діяльність Фонду прозорою;
  • інформація про діяльність Фонду, на думку учасників, є повною, об’єктивною, подається в зручному та зрозумілому форматі;
  • значна кількість учасників опитування користується сервісами Фонду;
  • 75% учасників опитування задоволені тим, як НБУ здійснює управління активами.

Ознайомитися з докладними результатами опитування можна, переглянувши презентацію.

Як і в минулі роки, за підсумками опитування, на підставі побажань учасників Департамент складе перелік завдань для подальшого підвищення якості послуг, що надає Фонд, і забезпечення ефективнішої комунікації з вами, його учасниками.

Департамент з управління діяльністю КНПФ НБУ щиро дякує всім учасникам Фонду, які взяли участь в опитуванні!

Відгуки та пропозиції щодо :