Калькулятор

Правила та умови користування

Пенсійний калькулятор дозволяє провести орієнтовний розрахунок пенсії на визначений строк та суму пенсійних накопичень. Усі розрахунки є лише прогнозними та не гарантують отримання учасником  доходу у майбутньому.  Держава не несе відповідальність за дохідність інвестиційної політики Фонду. Будь-які дані, що будуть розраховані мають ілюстративний характер та не можуть гарантувати отримання доходу учасником.

Працівник НБУ
i
Зазначте, чи є Ви працівником Національного банку України. Для учасників Фонду, які працюють, додатково відкривається поле “Заробітна плата до оподаткування” - з метою розрахунку щомісячного внеску на індивідуальний пенсійний рахунок учасника Фонду від роботодавця-платника – Національного банку України.
Вік
i
Зазначте Ваш вік (повних років) на дату використання Пенсійного калькулятора. Згідно із законодавством України та з метою найточнішого розрахунку пенсії на визначений строк з Фонду, дозволений інтервал цього параметра – від 18 до 70 років.
Сума накопичень на
i
Зазначте суму коштів, що розміщені на Вашому поточному індивідуальному пенсійному рахунку у Фонді. Переглянути залишок коштів можна, скориставшись Персональним кабінетом учасника Фонду.
Персональному рахунку
Річний внесок учасника
i
Зазначте розмір індивідуального пенсійного внеску, який Ви особисто готові сплачувати щорічно на власний індивідуальний пенсійний рахунок у Фонді.
Відгуки та пропозиції щодо :